Zamknij

Pedagog w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej

Miejsce pracy: Mickiewicza 9, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
Zakres obowiązków: Udzielanie pomocy dziecku w rozwiązywaniu problemów, podejmowanie działań na rzecz powrotu dziecka do domu rodzinnego, współdziałanie z instytucjami zajmującymi się sprawami dziecka, udział w pracach Zespołu do spraw okresowej oceny sytuacji dziecka oraz Zespołu Wychowawców, prowadzenie bieżącej obserwacji dziecka, prowadzenie bieżącej dokumentacji, w tym dokumentacji dziecka, doskonalenie metod pracy, stała współpraca z psychologiem.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Data rozpoczęcia: 01.05.2024
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: pedagogika
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagania konieczne : wykształcenie wyższe magisterskie na kierunku pedagogika, obywatelstwo polskie, brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, nieposzlakowana opinia.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: POWIATOWE CENTRUM POMOCY RODZINIE
      Adres: Mickiewicza 9, 83-200 Starogard Gdański, powiat: starogardzki, woj: pomorskie
      Osoba do kontaktu: Anna Borkowska
      Numer telefonu: 585602320
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV, skierowanie do pracodawcy
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało: protokołowanie na rozprawach i posiedzeniach, w tym w systemie cyfrowej rejestracji przebiegu rozpraw; wykonywanie wszystkich czynności związanych z prowadzeniem akt sądowych; obsługa referatu sędziego, referendarza sądowego; obsługa urządzeń ewidencyjnych i praca w oprogramowaniu Sędzia-2; sporządzanie wokand; przygotowywanie korespondencji; wykonywanie zarządzeń sędziego, referendarza sądowego i innych czynności przewidzianych w regulaminie urzędowania sądów powszechnych. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie https://starogard-gd.sr.gov.pl/a-1100-1023-konkurs-na-stanowisko-stazysta-umowa-na-czas-okreslony-w-celu-zastepstwa-nieobecnego-pracownika,new,mg,232.html,3033
      StPr/24/0493
      wynagrodzenie od od 4 190 PLN

      -kompletowanie, kontrola merytoryczna dokumentów księgowych; -sporządzanie rozliczen księgowych -sporządzanie i analiza zestawień finansowych
      StPr/24/0494
      wynagrodzenie od od 4 242 PLN

      1. Zapewnienie ochrony informacji niejawnych, w tym stosowanie środków bezpieczeństwa fizycznego. 2. Zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa, w szczególności szacowanie ryzyka. 3. Bieżąca kontrola ochrony informacji niejawnych oraz przestrzegania przepisów o ochronie tych informacji. 4. Opracowywanie i aktualizowanie planu ochrony informacji niejawnych oraz nadzorowanie jego realizacji. 5. Prowadzenie szkoleń pracowników w zakresie ochrony informacji niejawnych, szkolenie pracowników posiadających uprawnienia do dostępu do informacji niejawnych. 6. Przeprowadzanie postępowań sprawdzających. 7. Prowadzenie wykazu osób posiadających poświadczenie bezpieczeństwa. 8. Kontrola stanu ochrony informacji niejawnych. 9. Prowadzenie dokumentacji obronnej i realizowanie zadań obronnych Sądu Rejonowego w Starogardzie Gdańskim, w tym: - opracowywanie rocznych planów zamierzeń obronnych Sądu Rejonowego w Starogardzie Gdańskim, - opracowywanie i aktualizowanie Regulaminu organizacyjnego Sądu Rejonowego w Starogardzie Gdańskim wraz z wymaganymi załącznikami, - aktualizowanie i dostosowywanie do potrzeb i możliwości jednostki organizacyjnej zadań operacyjnych, określonych w kartach realizacji zadań operacyjnych na czas kryzysu i wojny dla Sądu Rejonowego w Starogardzie Gdańskim, - opracowywanie i aktualizowanie dokumentacji stałego dyżuru, - opracowywanie programów i rocznych planów szkolenia osób powołanych do pełnienia stałego dyżuru oraz ich szkolenie, - wnioskowanie do właściwej Wojskowej Komendy Uzupełnień o reklamowanie na wniosek lub z urzędu pracowników - żołnierzy rezerwy od obowiązku pełnienia czynnej służby wojskowej w czasie mobilizacji i wojny oraz wykonywanie innych obowiązków z tym związanych.
      StPr/24/0492
      wynagrodzenie od od 700 PLN

      Utrzymanie czystości w budynku przychodni oraz w jego obrębie
      StPr/24/0491

      - obsługa urządzeń biurowych, - obsługa klienta, - obsługa korespondencji, - układanie i segregowanie dokumentów przychodzących, - bieżące prace zlecone;
      StPr/24/0479
      wynagrodzenie od 1 790,3 PLN

      Prace ogólnobudowlane
      StPr/24/0486
      wynagrodzenie od od 4 242 do 5 000 PLN

      Obsługa sprzętu, porządek na stanowisku pracy.
      StPr/24/0467
      wynagrodzenie od od 4 242 do 6 000 PLN

      - sprzedaż asortymentu informatycznego (router, switche, wzmacniacze wi-fi), - doradztwo informatyczne w zakresie ww. produktów, - sprzedaż podzespołów elektroniczych i elektrotechnicznych;
      StPr/24/0474

      zgodnie ze stanowiskiem
      StPr/24/0460
      wynagrodzenie od od 35 PLN

      - wspieranie dzieci w czynnościach higienicznych, - pomoc dzieciom w czynnościach samoobsługowych (spożywanie posiłków, ubieranie i rozbieranie się itp.), - sprawowanie opieki podczas zajęć, zabaw i w czasie odpoczynku, - wsperanie nauczyciea w organizowanych zajęciach i zbawach, - porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych;
      StPr/24/0457