Zamknij
REKLAMA

Szkoły zapraszają na Dni Otwarte

20:30, 13.03.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie starogardzkich szkół podstawowych zapraszają dzieci, które od września zaczną w nich naukę wraz z rodzicami na Dni Otwarte.

12 marca o godz. 16:00 swoje drzwi otworzy Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi mieszcząca się przy al. Jana Pawła II 4.

14 marca od godz. 17:00 do 19:00 Dzień Otwarty odbędzie się w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 3. Spotkanie dla klas pierwszych i czwartych odbędzie się w budynku przy ul. Wybickiego 17, dla klas piątych i szóstych przy ul Traugutta 2. – Będzie to znakomita okazja, aby poznać budynki szkolne oraz nauczycieli, którzy w nich pracują. Chcielibyśmy zaprezentować swoją bazę, doświadczenia i osiągnięcia. Naszym celem są działania w kierunku podejmowania komunikacji między rodzicami, nauczycielami i uczniami. Za priorytet uważamy współuczestniczenie rodziny dziecka w życiu szkoły. Istnieje możliwość utworzenia klas integracyjnych oraz sportowych – informuje dyrekcja PSP 3.

Tego samego dnia rodziców wraz z kandydatami do przedszkola o godz. 16:00 do budynku przy ul. Kalinowskiego 28, oraz o godz. 17:00 rodziców z kandydatami do klas pierwszych do głównego budynku placówki zaprasza Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Jana Pawła II przy ul. bp. ks. Dominika 32.

Pierwszego dnia wiosny, 21 marca siedmioletnie dzieci (rocznik 2012) wraz z rodzicami na Dzień Otwarty zaprasza Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. Zblewskiej 18. Spotkanie odbędzie się o godz. 16:30 na holu głównym szkoły. W programie: tropienie wiosny w wesołych, szkolnych zadaniach; zwiedzanie szkoły; zapoznanie rodziców z programem nauczania w klasie I; prezentacja podręczników szkolnych; sprawdzenie zgodności danych (imię i nazwisko) przyszłych pierwszoklasistów z listą ewidencyjną Urzędu Miasta.

Warto poznać swoją szkołę jeszcze przed rozpoczęciem nauki. Drodzy Rodzice, zabierzcie pociechy i skorzystajcie z zaproszenia!

(P.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone