Zamknij
REKLAMA

Ostatnie pożegnanie Leona Stobieckiego (ZDJĘCIA)

04:00, 14.05.2019 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Pomorski Urząd Wojewódzki

Na Cmentarzu w Nowym Porcie spoczął wczoraj śp. Leon Stobiecki, zmarły 9 maja br. - działacz Wolnych Związków Zawodowych Wybrzeża, współorganizator strajków w 1970 i 1980 na Pomorzu , człowiek wielkiej odwagi. W ostatniej drodze towarzyszyła mu rodzina, bliscy, przyjaciele, a także Wojewoda Pomorski Dariusz Drelich, który odczytał list Prezydenta RP Andrzeja Dudy.

„Odszedł człowiek prawy i niezwykle odważny , lojalny wobec tych z którymi i dla których wystąpił przeciwko komunistycznej dyktaturze (…) – napisał Prezydent RP.

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone