Zamknij
REKLAMA

Policjanci na targach pracy

04:00, 15.05.2019 | M.W
REKLAMA
Skomentuj
Komenda Powiatowa Policji w Tczewie

Po raz kolejny policjanci z Tczewa promowali swój zawód na Targach Edukacji i Pracy. W Ośrodku Szkolenia i Wychowania przy swoim stoisku zapoznawali zainteresowanych z procedurami przyjmowania do służby w Policji. Każda zainteresowana osoba otrzymała ulotkę informacyjną oraz została poinformowana o poszczególnych etapach rekrutacji.

10 maja br. w tczewskim Ośrodku Szkolenia i Wychowania odbyły się Targi Edukacji i Pracy zorganizowane przez Punkt Pośrednictwa Pracy Ochotniczych Hufców Pracy w Tczewie. Wśród wielu stanowisk swoje stoisko zaprezentowała również Komenda Powiatowa Policji w Tczewie.

 

Policjant i specjalistki z zespołu kadr informowali wszystkie zainteresowane osoby o rekrutacji i wymaganiach względem kandydatów do służby. Każdy mógł zasięgnąć informacji gdzie i jakie dokumenty należy złożyć. Funkcjonariusz wręczał specjalnie przygotowaną ulotkę informacyjną dotyczącą jak zostać policjantem. Były w niej podane wszystkie niezbędne informacje o warunkach, wymaganiach oraz etapach postępowania kwalifikacyjnego. 

Przypominamy wszystkim chętnym, że rekrutacja do służby w Policji odbywa się w sposób ciągły, zatem dokumenty można składać w każdym terminie. Wszelkie szczegółowe informacje na temat niezbędnych formalności i warunków przyjęć można uzyskać odwiedzając policyjne strony internetowe lub bezpośrednio w każdej jednostki policji.

(M.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gst24.pl | Prawa zastrzeżone