Zamknij
REKLAMA

Mapa Sportu Starogard Gdański – bezpłatna aplikacja mobilna dla aktywnych mieszkańców naszego miasta

04:00, 16.06.2019 | J.B
REKLAMA
Skomentuj

Piątka młodych ludzi postanowiła zrobić coś pożytecznego dla swojej lokalnej społeczności. W październiku 2018 r. wpadli na pomysł stworzenia aplikacji moblinej, która ułatwiłaby uprawianie sportu mieszkańcom Starogardu. Nazwali ją ,,Mapa Sportu Starogard Gdański”. Projekt jest realizowany w ramach programu ,,Zwolnieni z Teorii”. Cel ich przedsięwzięcia to promocja zdrowego, aktywnego stylu życia oraz ukazanie sportu jako ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu.

 

Prace nad aplikacją trwały przez ponad 7 miesięcy. Tworzyli ją po lekcjach, poświęcając większość swojego wolnego czasu projektowi. Część zespołu zajmowała się zdobywaniem informacji na temat dostępnych w mieście obiektów, pozyskiwała środki na realizację przedsięwzięcia oraz promowała inicjatywę. Pozostali członkowie zajmowali się projektowaniem i programowaniem aplikacji. W skład zespołu wchodzą: Konrad Bieliński, Wiktor Kaszubowski, Kamil Powierza, Oskar Rytwiński i Mateusz Szyszko. Wszyscy są uczniami szkół średnich w Starogardzie.

 

Użytkownicy dzięki Mapie Sportu mogą w prosty sposób znajdować miejsca do ćwiczeń w naszym mieście. Znajduje się w niej baza obiektów z zakresu różnych dyscyplin, od boisk do koszykówki, przez korty tenisowe, aż po baseny czy skateparki. W aplikacji dostępna jest mapa ze znacznikami poszczególnych obiektów. Po kliknięciu na dany znacznik wyświetlają się informacje na temat wybranego miejsca takie jak m.in.: godziny otwarcia, cennik, czy nawierzchnia. Znajduje się tu również funkcja nawigacji, dzięki której użytkownik zostanie doprowadzony bezpośrednio do wybranego miejsca. Można również skorzystać z katalogu który posegreguje obiekty w kolejności od najbliższego od aktualnej lokalizacji użytkownika. Aplikacja pozwala również na sprawdzanie aktualnej jakości powietrza, aby mieć pewność, że można bezpiecznie uprawiać sport na zewnątrz.

 

Aplikacja jest dostępna do pobrania na systemy Android, poprzez Sklep Play. Wkrótce pojawi się także wersja na urządzenia Apple z systemem iOS.

Link do aplikacji: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ZZT.MapaSportu&hl=en_US

Facebook: https://www.facebook.com/Mapa-Sportu-Starogard-Gdański-317553492174494/

Instagram:https://www.instagram.com/mapa.sportu/

Strona na platformie Zwolnieni z Teorii: https://zwolnienizteorii.pl/a/#/app/community/p/1021002

(J.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

xx

3 2

Piątka młodych ludzi postanowiła zrobić coś pożytecznego dla swojej lokalnej społeczności. W październiku 2018 r. wpadli na pomysł stworzenia aplikacji moblinej, która ułatwiłaby uprawianie sportu mieszkańcom Starogardu. Nazwali ją ,,Mapa Sportu Starogard Gdański”. Projekt jest realizowany w ramach programu ,,Zwolnieni z Teorii”. Cel ich przedsięwzięcia to promocja zdrowego, aktywnego stylu życia oraz ukazanie sportu jako ciekawy sposób na spędzanie wolnego czasu........
24starogardpl 15:10, 17.06.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

J.BJ.B

0 0

Dostaliśmy te informacje od samych autorów, czyli wspomnianej 5 młodzików.
Proszę sprawdzić facebooka Mapa Sportu w Starogardzie Gdańskim, jest tam wszystko rozwiane panie X.
Pozdrawiam. 22:03, 17.06.2019


J. D.J. D.

1 0

kozak aplikacja, subiektywnie mocne 11/9, polecam z całego serduszka 15:23, 18.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone