Zamknij
REKLAMA

"Kochanie nie bij"

04:00, 07.07.2019 | J.B
REKLAMA
Skomentuj

22 czerwca br. o godzinie 22.20 tczewscy policji otrzymali zgłoszenie, że w jednym z mieszkań na terenie miasta doszło do awantury domowej, podczas której stosowana była przemoc. Wysłani na miejsce mundurowi ustalili, że sprawca wszczął awanturę domową, podczas której pobił konkubinę. Dodatkowo stróże prawa ustalili, że sprawca przyłożył nóż pokrzywdzonej do gardła i groził jej śmiercią. W związku z tym zgłoszeniem policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który był na miejscu zdarzenia. Funkcjonariusze przebadali go na zawartość alkoholu. Badanie wykazało, że zatrzymany mężczyzna miał ponad promil alkoholu w organizmie. Zatrzymany przez funkcjonariuszy mieszkaniec powiatu tczewskiego trafił do policyjnej celi. 

Wczoraj policjanci doprowadzili zatrzymanego mężczyznę do tczewskiej prokuratury, gdzie został przesłuchany i usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia ciała oraz gróźb karalnych. Na wniosek śledczych prokurator zastosował wobec 29-latka dozór policyjny, zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz nakaz opuszczenia lokalu mieszkalnego na okres dwóch miesięcy. Za te przestępstwa grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności. 

Policjanci przypominają, że przemoc w rodzinie nie jest sprawą prywatną, jest przestępstwem ściganym przez prawo. Wyzywanie, bicie i krzywdzenie osób bliskich jest przestępstwem, takim samym, jak przemoc wobec innych osób.

(J.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gst24.pl | Prawa zastrzeżone