Zamknij
REKLAMA

Znaleziony plecak z telefonem czeka na odbiór u dzielnicowego.

09:48, 07.10.2019 | A.D
Skomentuj
REKLAMA

Dzielnicowy poszukuje właściciela plecaka, w którym znajdował się m.in. telefon komórkowy. Mieszkaniec powiatu tczewskiego 14 września br. znalazł plecak w Tczewie na ulicy Targowej. Znaleziony przedmiot trafił w ręce funkcjonariuszy. Do chwili obecnej mundurowi poszukują właściciela, którego prosimy o kontakt z policjantem.

W Komendzie Powiatowej Policji w Tczewie jest do odbioru plecak, w którym m.in. znajdował się telefon komórkowy samsung galaxy mini. 14 września br. na ulicy Targowej mieszkaniec powiatu tczewskiego odnalazł plecak wraz z zawartością. Telefon, który był w plecaku nie widnieje w policyjnych systemach jako utracony w wyniku przestępstwa.

Prosimy o kontakt właściciela plecaka i jego zawartości z dzielnicowym asp. szt. Januszem Krause pod numerem telefonu 58 – 530 – 81 – 35 lub tel. kom. 571335285. Właściciel przedmiotu może się kontaktować również telefonicznie z oficerem dyżurnym KPP w Tczewie pod numerem 58 530-82-22 lub alarmowym 112 - możliwy też kontakt mailowy: [email protected]

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz