Zamknij
REKLAMA

100 lat Pani Agnieszki

14:00, 14.10.2019 | ?.W
Skomentuj
REKLAMA

Pani Agnieszka Ossowska z Semlina została właśnie pierwszą stulatką w gminie Zblewo! Swój jubileusz świętowała w otoczeniu rodziny, a dobry humor i pogoda ducha Jej nie opuszczała!

Pani Agnieszka z pewnością nie wygląda na zacną stulatkę! Piękna, uśmiechnięta, z nienaganną fryzurą, chętnie dzieli się wspomnieniami z przeszłości. Nie nosi okularów i lubi seriale, jak choćby „Koronę królów”. Czuje się dobrze, jest samodzielna i wciąż ma wiele pasji! Największą z nich są robótki na drutach - cały czas coś „hekluje”! No i kocha… słodycze! Dlatego tort urodzinowy był najpiękniejszy, jaki tylko można było upiec! Rodzinna uroczystość odbyła się w restauracji w Pinczynie i przybyła na nie cała, wielka rodzina. Bo Babcia Agnieszka po prostu jest kochana!

„Życzliwa, ciepła, nadzwyczaj gościnna, pogodna i serdecznie uśmiechnięta… Taka właśnie jest nasza Babcia! Kochana! A do tego – dzielna i pracowita. Całe życie pracowała ciężko na gospodarstwie, wychowując jednocześnie dzieci. A doczekała się 5 dzieci tj. 4 synów i 1 córkę, potem - 18 wnuków, a teraz już 31 prawnuków. I dla wszystkich jest naszą kochaną Babcią…” – tak o pani Agnieszce mówi wnuk Przemysław Ossowski.

Pani Agnieszka urodziła się 100 lat temu w miejscowości Tralewo w okolicach Nowego Stawu. Później przeprowadziła się z rodzicami do Kleszczewa Kościerskiego, gdzie był ich rodzinny dom, a po ślubie zamieszkała w Tomaszewie. Po śmierci męża zamieszkała z synem w Semlinie, gdzie mieszka do dziś.

O urodzinach pani Agnieszki nie zapomniał wójt Artur Herold, który wraz z Anną Wojak – kierownikiem GOPS, odwiedził Solenizantkę z koszem pełnym czerwonych róż i najlepszymi, serdecznymi życzeniami.

Pani Agnieszce życzymy dużo zdrowia i sił oraz nieustającej pogody ducha! Wszystkiego, co najpiękniejsze – Pani Agnieszko!

 

(?.W)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz