Zamknij
REKLAMA

Spotkanie z „Niebieskimi migdałami"

07:30, 02.11.2019 | A.D
REKLAMA
Skomentuj

Tczewska policjantka odwiedziła przedszkolaków z Przedszkola Niepublicznego „Niebieskie Migdały”. Mundurowa uczyła najmłodszych jak bezpiecznie poruszać się po drodze i spędzać czas wolny. Wszystko odbywało się w miłej i wesołej atmosferze.

 

 Policjantka zajmująca się profilaktyką społeczną z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie odwiedziła przedszkolaków z Przedszkola Niepublicznego „Niebieskie Migdały”. Podczas spotkania z maluchami mundurowa opowiadała o bezpiecznym zachowaniu podczas poruszania się po drogach. Dzieci poprzez zabawę z wielką przyjemnością przyswajały zasady bezpiecznego przechodzenia przez przejście dla pieszych. „Niebieskie Migdały” dowiedziały się od funkcjonariuszki jak wygląda sygnalizator świetlny dla pieszych oraz co oznaczają poszczególne sygnały na tym urządzeniu. W trakcie spotkania mundurowa podkreślała, że noszenie odblasków zwiększa bezpieczeństwo pieszego na drodze. Dzieci dowiedziały się kto to jest osoba obca oraz jak należy zachować się w kontakcie z taką osobą.

W trakcie spotkania policjantka odpowiadała również na pytania zadane przez przedszkolaków. Mamy nadzieję, że to spotkanie na długo zapadnie w pamięciach dzieci, a przekazane porady pozostaną w ich głowach na całe życie.

(A.D)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

micky_mousemicky_mouse

0 0

Przepraszam, ale co to za określenie: "mundurowa"?
Poziom dziennikarski - brak słów! 11:46, 06.11.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

© gst24.pl | Prawa zastrzeżone