Zamknij
REKLAMA

MISTRZYNI POLSKI Z PINCZYNA

07:55, 26.10.2020 | R.L.
Skomentuj
REKLAMA

MARCELINA SABINIARZ MISTRZYNIĄ POLSKI UNII KARATE WKF!

Mamy fantastyczne, jeszcze gorące - bo sprzed kilku godzin - sportowe wieści: nasza Marcelina Sabiniarz z Pinczyna zdobyła właśnie tytuł Mistrzyni Polski Unii Karate WKF (kat. - 47 kg). Marcelina osiągnęła ten wspaniały sukces podczas pierwszego dnia Mistrzostw Polskiej Unii Karate Juniorów Młodszych, Juniorów, Młodzieżowców oraz Seniorów w karate WKF, które odbyły się dzisiaj (24.10) w Tczewie.

Były to pierwsze zawody w nowym sezonie 2020 i już taki sukces! Świadczy to niewątpliwie o doskonałej formie Marceliny, która wygrała pierwszą walkę 0-7, a drugą przez wskazanie sędziów 0-5.

„Był stres, ale wsparcie trenera, rodziców i całego klubu się bardzo przydało! Bardzo dziękuję Gminie Zblewo za pomoc w kupnie całego wyposażenia, a także dziękuję firmie Biofeed i firmie Bonus za pomoc w wystartowaniu w zawodach!” – mówi Marcelina.

A my serdecznie gratulujemy! Jesteśmy dumni i trzymamy mocno kciuki za kolejne sukcesy! Przypomnijmy bowiem, że to dopiero początek sezonu. Kolejne wydarzenia, w których weźmie udział nasza mieszkanka to – jeśli sytuacja epidemiczna na to pozwoli – Puchar Polski Krotoszyn (7-8 listopada), zgrupowanie sparingowo-treningowe w Mikoszewie (14-15 listopada) oraz Sparring Camp Olimp Łódź (21-22 listopada).

(R.L.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

JanuszJanusz

1 0

Gratulacje dla mistrzyni.! 12:58, 26.10.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz