Zamknij
REKLAMA

NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCY DOSTANĄ PACZKI

07:45, 16.11.2020 | R.L.
Skomentuj
REKLAMA

Baza rodzin Szlachetnej Paczki otwarta

W poszukiwaniu najbardziej potrzebujących rodzin, przez ostatni miesiąc wolontariusze odwiedzali różne zakątki całego powiatu. 14 listopada otwarta została baza rodzin Szlachetnej Paczki z rejonu Starogardu Gdańskiego.

Nadszedł czas wyboru rodzin, którym w okresie tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia chcemy pomóc. Spowodować, żeby ten wyjątkowy czas był pełen radości, miłości i momentów, w których nikt nie będzie się martwił co przyniesie jutro.

– Teraz darczyńcy, ludzie dobrych serc, mogą wybrać rodzinę i zacząć przygotowywać paczki dla potrzebujących. Już dzisiaj bardzo dziękuję za to zaangażowanie i wsparcie projektu Szlachetnej Paczki w Starogardzie Gdańskim. My jako SuperW działamy od września i odwiedzamy dużą ilość rodzin w naszym mieście, jak i całym powiecie starogardzkim. W tegorocznej edycji odwiedziliśmy ponad 80 rodzin z czego na dzień dzisiejszy zakwalifikowanych do pomocy mamy 40 z nich. Ten stan jeszcze się zmieni, ponieważ nadal działamy i pomagamy – mówi lider Szlachetnej Paczki w naszym mieście Michał Hinc.

Tegoroczny finał akcji, zwany Weekendem Cudów odbędzie się w dniach 12-13 grudnia, tradycyjnie już w siedzibie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 3 w Starogardzie Gdańskim.

Wolontariusze tworzą opisy rodzin, przygotowują odpowiednie dokumenty, a wszystko wędruje do systemu, by na stronie www.szlachetnapaczka.pl mogli Państwo wybrać rodzinę, której zechcecie pomóc.

– W imieniu zespołu SuperW i swoim już teraz dziękuję za wsparcie i zapraszam do wyboru rodzin – zachęca Michał Hinc.

(R.L.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz