Zamknij
REKLAMA

ZDERZENIE CZOŁOWE

15:05, 17.11.2020 | R.L.
Skomentuj
REKLAMA

WYPADEK NA DRODZE KRAJOWEJ NR 91 – POLICJANCI APELUJĄ O ROZWAGĘ I OSTROŻNOŚĆ NA DRODZE

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Jeleń. Pracujący na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 32-letnia kierująca skodą zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowo z volkswagenem. W wyniku zderzenia samochodów pasażerka golfa trafiła z obrażeniami ciała do szpitala. Policjanci apelują o rozwagę i ostrożność na drodze.

Wczoraj przed godziną 15.00 oficer dyżurny tczewskiej policji odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym, jaki wydarzył się na drodze krajowej nr 91 w miejscowości Jeleń. Natychmiast w to miejsce zostali wysłani funkcjonariusze z wydziału ruchu drogowego, którzy wstępnie ustalili, że 32-letnia kierująca skodą jadąc w kierunku Tczewa, zjechała na przeciwny pas ruchu i zderzyła się czołowo z jadącym volkswagenem golfem. Według ustaleń mundurowych wynika, że kierująca skodą najprawdopodobniej zasnęła za kierownicą. W wyniku zderzenia samochodów 41-letnia pasażerka z golfa trafiła z obrażeniami ciała do szpitala. Stróże prawa przebadali kierowców na zawartość alkoholu, którzy byli trzeźwi.

Mundurowi sporządzili oględziny rozbitych samochodów. Policyjny technik wykonał szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ujawnione na miejscu ślady, które pomogą policjantom w ustaleniu bliższych okoliczności tego zdarzenia. Funkcjonariusze za spowodowanie tego wypadku kierującej skodą zatrzymali prawo jazdy.

Policjanci apelują do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności oraz stosowanie się do przepisów drogowych. Każdy uczestnik ruchu drogowego musi mieć na względzie bezpieczeństwo swoje, ale też innych osób. Pamiętajmy również, aby za kierownicę wsiadać wypoczętym, a w przypadku długich podróży zaplanujmy przerwy.

(R.L.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz