Zamknij
REKLAMA

POSZUKIWANI OSZUŚCI

13:00, 21.11.2020 | R.L.
Skomentuj
REKLAMA

ROZPOZNAJESZ TYCH MĘŻCZYZN? ZADZWOŃ!

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Do zdarzenia doszło 14 sierpnia br. na ulicy Dąbrowskiego. Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy. Wszystkie osoby, które rozpoznają tych mężczyzn lub mają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją. Zapewniamy anonimowość.

Śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Tczewie prowadzą postępowanie w sprawie oszustwa. Do zdarzenia doszło 14 sierpnia br. na ulicy Dąbrowskiego. Mundurowi ustalili, że sprawcy w tym czasie podczas wymiany waluty z pokrzywdzonym mężczyzną, wręczyli mu banknoty zwinięte w rulon, gdzie pod pierwszym banknotem euro, znajdowały się inne pieniądze stanowiące niewielką wartość. Związek ze sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek publikujemy.

Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby ze zdjęcia lub mają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości, lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Tczewie. Informacje można przekazać telefonicznie, dzwoniąc na nr 47 74 28 186 lub na numer alarmowy 112, albo pisząc na adres: [email protected]


(R.L.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz