Zamknij
REKLAMA

Policja interweniowała na weselu

13:27, 26.04.2021 | R.L.
Skomentuj
REKLAMA

POLICJANCI SKONTROLOWALI LOKAL, W KTÓRYM ZORGANIZOWANO WESELE

W minioną sobotę w jednej ze starogardzkich restauracji mimo obowiązujących obostrzeń zorganizowano przyjęcie weselne. Impreza zakończyła się interwencją policji. Obecnie miejscowi śledczy prowadzą w tej sprawie dochodzenie.

Po wprowadzeniu obostrzeń związanych z pandemią COVID-19 w całym kraju obowiązuje zakaz organizowania zebrań, imprez i zgromadzeń publicznych, w których uczestniczy więcej niż pięć osób. Mimo to w czasie minionego weekendu dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w jednej z miejscowych restauracji odbywa się przyjęcie weselne.

O nielegalnie zorganizowanym przyjęciu weselnym policjanci zostali powiadomieni w sobotę około godz. 21.00. Dyżurny skierował na miejsce funkcjonariuszy, którzy potwierdzili otrzymaną informację. Mundurowi weszli do pomieszczenia, w którym odbywało się przyjęcie bez udziału zespołu muzycznego. Wewnątrz przebywało 14 osób, które zostały wylegitymowane. W związku z popełnionym wykroczeniem, na wszystkich uczestników imprezy oraz menadżera lokalu, policjanci nałożyli mandaty karne. O swoich ustaleniach i przeprowadzonych na miejscu czynnościach, funkcjonariusze poinformowali pracowników sanepidu.

Interwencja przebiegała spokojnie, a policjanci nie odnotowali żadnych incydentów. Po zakończeniu czynności przez mundurowych, uczestnicy imprezy opuścili lokal. W przedmiotowej sprawie wszczęte zostało dochodzenie w kierunku podejrzenia popełnienia przestępstwa sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób. Za ten czyn grozi nawet 8 lat więzienia.

(R.L.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

BestaBesta

1 0

Nielegalne są przepisy odnośnie zakazów, które wydał rząd. Nielegalne jest kłamstwo covidowe propagowane przez media polegające na zastraszaniu społeczeństwa. Ludzie czas się obudzić i włączyć myślenie. 06:12, 27.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BeataBeata

1 0

Obowiązkowo trzeba obejrzeć reportaż pt. "Spowiedź ratownika" oraz "Warto rozmawiać" - program pokazany o covidzie w oczach niezależnych ekspertów, który został już zdjęty z anteny ale jeszcze krąży w internecie 06:17, 27.04.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%