Zamknij
REKLAMA

Konkurs na usuwanie azbestu

19:05, 28.04.2021 | R.L.
Skomentuj
REKLAMA

„USUWANIE WYROBÓW ZAWIERAJĄCYCH AZBEST Z TERENU WOJEWÓDZTWA POMORSKIEGO” (EDYCJA 2021)

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku ogłosił  konkurs dla gmin woj. pomorskiego pod nazwą „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego” (edycja 2021).

Konkurs adresowany jest do gmin realizujących program usuwania azbestu. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się na stronie internetowej : www.wfos.gdansk.pl.

Wysokość dofinansowania zadania może wynosi do 100%  kosztów kwalifikowanych (brutto).

Do konkursu mogą zostać zgłoszone tylko zadania ujęte w gminnym programie usuwania azbestu, obejmujące między innymi demontaż, transport i unieszkodliwianie odpadów azbestowo – cementowych pochodzących z budynków położonych na terenie gminy Zblewo, poniesione w latach 2021 i 2022, najpóźniej do 30.10.2022 r.

W związku z powyższym właściciele nieruchomości położonych na terenie gminy Zblewo, którzy zamierzają w 2021 roku i w 2022 roku wymienić pokrycie dachowe z płyt azbestowo – cementowych na budynkach lub posiadają płyty złożone na palecie,  proszeni są o złożenie kompletnego wniosku osobiście w Urzędzie Gminy w Zblewie.                                      

Druki wniosku i  załączników można pobrać ze strony internetowej Urzędu Gminy Zblewo,  www.bip.zblewo.pl w zakładce „Formularze do pobrania” lub w Urzędzie Gminy, pok. nr 1.

Kompletne wnioski należy złożyć w biurze podawczym Urzędu Gminy Zblewo pok. nr 1, w terminie  do 20 maja 2021 r. włącznie.

Wnioski niekompletne i złożone po terminie nie będą brane pod uwagę.

(mat. B.Męczykowski, Referat Rozwoju UG Zblewo)

Uwaga! Wnioski i załączniki w wersji edytowalnej dostępne są w BIP Gminy Zblewo, zakładka: formularze do pobrania - LINK

informacja o wyrobach zawierających azbest.pdf

Ocena Stanu i możliwości bezpiecznego użytkowania wyrobów zawierających azbest - 2016.pdf

Wniosek właściciela azbest Zblewo- 26.04.2021.pdf

(R.L.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%