Zamknij
REKLAMA

Dzielnicowi podczas obchodu zauważyli pożar.

09:04, 30.04.2021 | R.L.
Skomentuj
REKLAMA

28 kwietnia 2021 roku dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim, patrolując miasto przed godziną 12:00, zauważyli pożar bloku przy ulicy Wybickiego. Policjanci o zdarzeniu poinformowali dyżurnego jednostki, który na miejsce pożaru wezwał Straż Pożarną i karetkę pogotowia. Policjanci do momentu przyjazdu Straży Pożarnej ewakuowali z budynku 7 osób.

Przed godziną 12:00 dzielnicowi patrolowali ulicę Wybickiego, w pewnym momencie zauważyli, że z garażu jednego z budynków przy tej ulicy wydobywa się ogień. Policjanci podjechali na miejsce i natychmiast za pośrednictwem dyżurnego starogardzkiej komendy wezwali Straż Pożarną i karetkę pogotowia. Ponadto funkcjonariusze do momentu przyjazdu Straży Pożarnej ewakuowali z budynku 7 osób. W tym samym czasie do dyżurnego starogardzkiej komendy wpłynęły  również informację od mieszkańców o zaistniałym zdarzeniu.

Po krótkim czasie na miejsce przyjechała Straż Pożarna, która bardzo szybko rozpoczęła gaszenie ognia. W wyniku pożaru poszkodowany został 28-letni mężczyzna, który z obrażeniami ciała został przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

Policjanci prowadzą czynności wyjaśniające, które pozwolą ustalić okoliczności i przyczynę powstania pożaru.

(R.L.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%