Zamknij
REKLAMA

Wda bez punktów

07:28, 08.05.2021 | P.R
Skomentuj
REKLAMA

Wda Czarna Woda – KS Skorzewo 0:6 (0:1)

Skład:

Damian Żywicki, Arek Szczepankiewicz, Błażej Tuszkowski, Mateusz Kropidłowski, Klaudiusz Burczyk, Błażej Birna, Sławomir Malinowski, Patryk Gaszkowski, Mikołaj Sumionka, Paweł Rybacki, Przemysław Gełdon, Mateusz Wittstock, Sebastian Ptaszek, Michał Ptaszek, Piotr Dorosz, Tomasz Werra, Miłosz Kłopotek – Główczewski, Łukasz Kłopotek – Główczewski

W pierwszych 45 minutach sobotniego spotkania żółto-niebiescy dzielnie stawiali opór faworytom ze Skorzewa. Goście kontrolowali przebieg wydarzeń na boisku, długo utrzymywali się przy piłce, jednak mieli problem z umieszczeniem piłki w siatce, co ostatecznie udało im się tylko raz. Gospodarze swoich szans szukali po stałych fragmentach gry, jednak na przerwę schodzili z niekorzystnym dla siebie wynikiem.

To co wydarzyło się po przerwie śmiało możemy nazwać katastrofą. Podopieczni trenera Sebastiana Jędrzejewskiego myślami pozostali w szatni. W przeciągu kilku pierwszych minut stracili dwie bramki, nie unikając przy okazji błędów własnych. Goście bardzo szybko posłali naszych zawodników na deski i dopilnowali, by już się z nich nie podnieśli. Do końca meczu zdobyli jeszcze trzy bramki przypieczętowując tym samym swoje okazałe, przekonywujące, wyjazdowe zwycięstwo.

Czarnowodzianom nie pozostaje nic innego, jak tylko szybko zapomnieć o sobotnim meczu, wymazać go z pamięci (zwł. drugą połowę). Przed naszymi zawodnikami pauza w rozgrywkach, którą musimy wykorzystać do mentalnej odbudowy całego zespołu. Po weekendowej przerwie czekać nas będą dwa bardzo ważne spotkania na własnym boisku, w których nie może być już mowy o braku zdobyczy punktowych.

 

Wda Czarna Woda – Sławek Borzechowo

12.05.2021 r. (środa) godz. 18:00

Wda Czarna Woda – Jantar Pawłowo

15.05.2021 r. (sobota) godz. 17:00

(P.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%