Zamknij
REKLAMA

Audi nie ustąpił pierwszeństwa.

12:15, 07.09.2021 | R.L
Skomentuj
REKLAMA

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło na jednym ze skrzyżowań w Tczewie. Pracujący na miejscu mundurowi ustalili, że 19-letni kierowca audi nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu toyocie, w wyniku czego doszło do zderzenia samochodów. Kierujący oraz dwóch pasażerów toyoty yaris z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Stróże prawa zatrzymali prawo jazdy kierującemu audi oraz dwa dowody rejestracyjne od samochodów uczestniczących w wypadku. Funkcjonariusze apelują o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego.

Wczoraj (5 września br.) po godzinie 18.30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Tczewie otrzymał telefoniczne zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na skrzyżowaniu ulic Głowackiego z Broniewskiego. Policjant przyjmujący zgłoszenie natychmiast w to miejsce wysłał funkcjonariuszy z wydziału ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Wstępnie pracujący na miejscu mundurowi ustalili, że 19-letni mieszkaniec powiatu tczewskiego jadąc audi ulicą Broniewskiego w kierunku Głowackiego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu toyocie. W wyniku zderzenia samochodów kierujący oraz dwóch pasażerów z toyoty yaris z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

Przeprowadzone badanie na zawartość alkoholu w organizmie wykazało, że kierowcy samochodów uczestniczących w tym zdarzeniu byli trzeźwi. Stróże prawa wykonali oględziny pojazdów oraz miejsca zdarzenia. Technik kryminalistyki sfotografował miejsce zdarzenia oraz wykonał szkic sytuacyjny. Ujawnione i zabezpieczone na miejscu ślady pomogą policjantom w ustaleniu bliższych okoliczności tego wypadku. Funkcjonariusze za spowodowanie tego wypadku zatrzymali kierowcy audi prawo jazdy oraz zatrzymali dowody rejestracyjne od samochodów uczestniczących w wypadku.

Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności całego zdarzenia i jednocześnie apelują do kierowców o stosowanie się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowanie szczególnej ostrożności za kierownicą.

(R.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%