Zamknij
REKLAMA

Już dziś działania "Trzeźwa autostrada"

05:00, 11.02.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj

W poniedziałek 11 lutego 2019r. pomorscy oraz kujawsko-pomorscy policjanci przeprowadzą wspólne działania „Trzeźwa autostrada”, których celem będzie wyeliminowanie z ruchu kierujących, znajdujących się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających. Mundurowych spotkamy na zjazdach z autostrady.

Tysiące pojazdów, duże prędkości oraz zmęczeni wielokilometrową podróżą kierowcy to codzienność na autostradzie. Dodając do tego alkohol lub narkotyki powstaje niezwykle niebezpieczna mieszanka, której skutkiem może być tragiczne zdarzenie drogowe. 

Funkcjonariusze 11 lutego przeprowadzą działania, których głównym celem jest wyeliminowanie kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu lub środków działających podobnie. 

Na zjazdach spotkamy mundurowych z alkomatami oraz testerami na zawartość narkotyków. W przypadku ujawnienia kierującego znajdującego się pod wpływem alkoholu lub innego, działającego podobnie środka, zostanie zatrzymane prawo jazdy, a sprawa trafi do sądu. Przypominamy, że kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości wiąże się z licznymi konsekwencjami. 

Policjanci zwrócą także uwagę na inne wykroczenia. Przypominamy o konieczności korzystania z pasów bezpieczeństwa oraz właściwe przewożenie dzieci.

(P.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gst24.pl | Prawa zastrzeżone