Zamknij
REKLAMA

XIX edycja konkursu "Sposób na Sukces"

16:30, 26.02.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj

Centrum Doradztwa Rolniczego w Brwinowie ogłasza XIX edycję ogólnopolskiego konkursu „Sposób na Sukces” na najlepsze działania kreujące przedsiębiorczość na obszarach wiejskich.

Celem konkursu jest promowanie przedsięwzięć gospodarczych, innowacyjnych rozwiązań, działań na rzecz ograniczenia skutków niekorzystnych zmian klimatu, włączenia społecznego, a także aktywizacja lokalnych społeczności.

Zgłoszenia należy składać do właściwego Wojewódzkiego Doradztwa Rolniczego w terminie do 15 marca 2019 roku. Zgłaszający się do udziału w konkursie nie ponoszą żadnych opłat. Realizowany jest on w ramach zadań statutowych Centrum Doradztwa Rolniczego we współpracy z instytucjami, organizacjami i przedstawicielami mediów oraz redakcjami pism i portali internetowych zajmującymi się tematyką rozwoju obszarów wiejskich.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie Centrum pod adresem: https://www.cdr.gov.pl/upowszechnianie-i-promocja/konkursy/konkurs-sposob-na-sukces

W sprawie konkursu można także kontaktować się bezpośrednio z pracownikami CDR w Brwinowie:

 - Małgorzata Pucek, tel. 517-111-507, (22) 125 62 12, [email protected]

 - Beata Filipiak, tel. (22) 125 62 13, [email protected]

(P.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone