Zamknij
REKLAMA

Inauguracyjne posiedzenie Rady Gospodarczej

05:30, 11.03.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj

W miniony czwartek tj. 7 marca br. odbyło się inauguracyjne posiedzenie Rady Gospodarczej przy Wójcie Gminy Starogard Gdański drugiej kadencji. Wręczono Akty Powołania i wybrano przewodniczącego Rady, którym został Mirosław Stosik oraz jego zastępcę, Zbigniewa Sarnę.

Spotkanie rozpoczęła Wójt Gminy Starogard Gdański, która powitała gości, a także wręczyła akty nadania.

"Cieszę się bardzo, że przyjęli państwo powołania i chcą się zaangażować w życie społeczne i gospodarcze Gminy. Liczę na wasze rzeczowe opinie i biznesowe spojrzenie na działalność samorządu. Jestem przekonana, że razem możemy wypracować wiele interesujących i pożytecznych dla naszych mieszkańców przedsięwzięć." - powiedziała Magdalena Forc - Cherek.

 

Podczas inauguracyjnego posiedzenia dyskutowano o gospodarce odpadami na terenie Gminy, gazociągu w kierunku Skórcza oraz o budowie nowego pomnika upamiętniającego mord niemiecki w Lesie Szpęgawskim.


W skład Rady Gospodarczej nowej kadencji weszli: Waldemar Schütz, Andrzej Kwaśniewski, Mirosław Stosik, Ewa Sulewska (wszyscy Starogardzki Klub Biznesu), Zbigniew Sarna, Krzysztof Wasielewski (Cech Rzemiosł Różnych), Jan Gmer, Artur Osnowski, Marzena Gornowicz, Karolina Szambowska i Tomasz Rogalski (przedstawiciele Urzędu Gminy w Starogardzie Gdańskim).

(P.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone