Zamknij
REKLAMA

Powiatowe Targi Edukacyjne i Pracodawców

14:30, 27.03.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie: Monika Rekowska, Weronika Brzozowska; https://www.facebook.com/zsestarogard/

Dnia 21 marca br. o godzinie 8:30  rozpoczęły się największe w powiecie starogardzkim Targi Edukacyjne i Pracodawców zatytułowane „Wybieram przyszłość zawodową”.

Tragi odbyły się w hali sportowej organizatora, czyli Zespołu Szkół Ekonomicznych w Starogardzie Gdańskim oraz w budynku Kociewskiego Centrum Kształcenia Ustawicznego przy ulicy Kościuszki.

Targi odwiedziło mnóstwo zainteresowanych, a ich największą część stanowiły tzw. podwójne roczniki, czyli ostatnie klasy szkoły podstawowej oraz ostatnie roczniki gimnazjum.

Młodzież, która od września będzie kontynuowała naukę w szkole ponadgimnazjalnej i ponadpodstawowej, mogła zapoznać się nie tylko z ofertą szkoły organizatora, ale też innych szkół z powiatu starogardzkiego między innymi I czy II Liceum Ogólnokształcącego.

Na inauguracji Targów byli obecni dyrektorzy szkół, samorządowcy ze Starostwa Powiatowego oraz pracodawcy. Młodzież otzrymała szeroką ofertę do wyboru, a jak ktoś się wahał - mógł zaczerpnąć cennych wskazówek przy stanowisku doradcy zawodowego, który służył cenną wiedzą i fachowym doradztwem z zakresu kształcenia.

(P.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gst24.pl | Prawa zastrzeżone