Zamknij
REKLAMA

Hej kolęda! Czyli o spotkaniu opłatkowym SKB

12:49, 10.12.2019 | M.N
REKLAMA
Skomentuj

Coroczne spotkania wigilijno-opłatkowe organizowane przez Starogardzki Klub Biznesu stały się tradycją, której nie sposób pominąć w grudniowym kalendarzu. Tym razem członkowie SKB, samorządowcy oraz goście specjalni spotkali się w sali bankietowej hotelu Hubertus w Rokocinie.

Zaproszonych gości powitała Barbara Stanuch – Dyrektor Biura Starogardzkiego Klubu Biznesu – Związku Pracodawców, która podkreśliła, że siła wspólnego przedsięwzięcia budzi się z codziennych radości oraz możliwości współpracy. Część oficjalną wydarzenia otworzyli uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia im. Witolda Lutosławskiego w Starogardzie Gdańskim. Akompaniatorzy – Dorota Jabłońska-Mazurek oraz Jakub Narloch urozmaicili występy Zuzanny Słupek, Weroniki Cejrowskiej, Nataszy Woźniak, Zuzanny Dobrzyńskiej oraz Zofii Rutkowskiej. Część artystyczną wydarzenia poprowadził Ignacy Wysocki.

Po występie młodych muzyków przyszedł czas na przemówienie Grzegorza Borzeszkowskiego, który po krótkim podsumowaniu mijającego roku podziękował członkom starogardzkiego klubu, samorządowcom oraz osobom, które współpracują z organizacją na rzecz rozwoju lokalnego biznesu za swój wkład w działania organizacji.  Tuż po wystąpieniu Prezesa Starogardzkiego Klubu Biznesu wręczono pamiątkowe medale dla osób, które wspierają przedsiębiorczość. Wyróżnienia otrzymali :

Małgorzata Rezmerowska – Naczelnik Starogardzkiego Urzędu Skarbowego

Bogusław Ziemba – Komendant Powiatowej Policji

Dariusz Śmiechowski – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej

Grażyna Wiatr – Prezes Wydawnictwa „Edytor”

Po oficjalnej części spotkania przyszedł czas na wspólny obiad oraz rozmowy kuluarowe.

 

(M.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gst24.pl | Prawa zastrzeżone