Zamknij
REKLAMA

Halowy turniej piłki nożnej w gminie Zblewo

14:00, 02.03.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj

24 lutego br. w hali sportowej w Kleszczewie Kościerskim odbył się halowy turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Zblewo.

W turnieju udział brały udział drużyny seniorów z Jezierc, Semlina i Kleszczewa oraz drużyny juniorów z Kleszczewa, Semlina oraz Pinczyna. Ciekawostką jest to, że nad każdą drużyną opiekę sprawował sołtys danej miejscowości.

I miejsce zdobyła drużyna Kleszczewa z czego bardzo dumny był sołtys Marian Reszka, II miejsce drużyna Jezierc  na czele z panią sołtys Marią Duraj-Rode, a III miejsce drużyna z Semlina i swej radości nie ukrywał sołtys Henryk Jankowski.

Według organizatora najlepszym zawodnikiem turnieju był zawodnik z Jezierc Dariusz Bedla. Wszyscy dobrze się bawili, rywalizacja sportowa przebiegała w duchu fair play. Impreza była świetnym sposobem na integrację i rozmowy . Dodajmy, iż inicjatorem turnieju był Zbigniew Bahr, radny Rady Gminy Zblewo.

(P.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone