Zamknij
REKLAMA

Uczniowie zagrali ze sobą mecz sparingowy

08:30, 14.03.2019 | P.N
REKLAMA
Skomentuj

W miniony czwartek - 7 marca br. uczniowie klas 5-6 szkoły podstawowej uczęszczający na co dzień na zajęcia z piłki nożnej organizowane przez Urząd Miasta Czarna Woda rozegrali mecz sparingowy w piłkę nożną halową ze swoimi rówieśnikami z Łęga. 

Celem spotkania było urozmaicenie zajęć oraz sprawdzenie swoich piłkarskich umiejętności. 

Występ młodych piłkarzy można uznać za udany w każdym aspekcie sportowej rywalizacji, w tym również gry fair play i poszanowania przeciwnika. Organizatorzy mają w planach rozegranie meczu rewanżowego, tym razem w Czarnej Wodzie na Stadionie Miejskim.

W meczu udział wzięli: Backhaus Leszek, Baczyński Jakub, Jasiński Konrad, Janikowski Mikołaj, Hinca Sebastian, Homa Mateusz, Kropidłowski Jan, Połom Damian, Szynwelski Aleksander, Tomaszewski Wojciech, Czapiewski Jakub, Pestka Oliwer, Żygowski Łukasz

(P.N)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© gst24.pl | Prawa zastrzeżone