Zamknij

Polpharma Starogard-Arged BMSlam Stal Ostrów 75:90

23:23, 16.03.2019 A.H Aktualizacja: 23:57, 16.03.2019
Skomentuj

Koszykarze Polpharmy rozpoczęli mecz od prowadzenia 10:4 po trafianiach Kacpra Młynarskiego i Justina Bibbinsa. Goście z Ostrowa szybko jednak postanowili odpowiedzieć 15:0. Polpharma zaczęła gonić przeciwnika i po 10 minutach na tablicy wyników było 21:21. W drugiej kwarcie spotkania drużyna Artura Gronka miała ogromny problem w ataku, a drużyna ze Stali Ostrów to wykorzystała. Po pierwszej połowie goście prowadzili 47:28. W drugiej części spotkania pomimo iż Polpharma próbowała odrobić straty, to goście utrzymywali przewagę. W Ostatniej kwarcie nic się nie zmieniło, gdyż koszykarze Arged BMSlam Stal kontrolował już mecz parkiecie. Polpharma przegrała na własnym parkiecie 90:75. Bardzo dobre spotkanie w drużynie z Ostrowa zaprezentował Michał Chyliński, który zdobył 22 pkt. Najwięcej punktów w spotkaniu dla gospodarzy zdobył Kacper Młynarski 14 pkt.