Zamknij
REKLAMA

Tytani Wejherowo w pierwszej lidze!

04:00, 03.07.2019 | J.B
REKLAMA
Skomentuj

Sukces wejherowskich zawodników cieszy tym bardziej, że o możliwości udziału w turnieju barażowym dowiedzieli się ledwie kilka dni temu. Wówczas Związek Piłki Ręcznej zaproponował wiceliderom drugiej ligi rozegranie turnieju barażowego w którym zwycięstwo dawało przepustkę do wyższej klasy rozgrywkowej. Powrót do ciężkich treningów i błyskawiczna analiza taktyczna odniosła pozytywny skutek. Wejherowianie gładko rozprawili się ze swoimi rywalami pomimo rozgrywania dwóch meczów pod rząd. O ogromnym sukcesie Tytanów opowiedział nam ich trener – Piotr Rembowicz.

Cieszę się niezmiernie z tego awansu, bo mieliśmy trochę niepewności odnośnie tego turnieju. Na szczęście cała moja drużyna zagrała bardzo dobrze, na wysokim poziomie. Nie popełnialiśmy błędów i konsekwentnie realizowaliśmy swój plan, nakreślony przed spotkaniami. Dobrze zafunkcjonowała obrona z bramkarzem i szybkie wyprowadzanie piłek do ataku. Jeszcze raz gratuluję całej drużynie.

Zawodnicy Tytanów nie kryli swoich emocji po zakończeniu turnieju. To dla nich ogromna radość oraz satysfakcja z wyników, które osiągnęli w tym trudnym i wymagającym sezonie.

Cieszę się bardzo z awansu, jestem dumny, że wywalczyliśmy go na parkiecie udowadniając, że się nam po prostu należy. Bałem się, że może będzie problem z kondycją bo graliśmy dwa mecze pod rząd, ale daliśmy razem radę. To świetne uczucie wiedząc, że w przyszłym roku gramy w pierwszej lidze – podkreślał Sławomir Jurkiewicz.

Ależ jestem szczęśliwy. Dawno nie widziałem naszej drużyny grającej tak poukładaną piłkę. Każdy z nas dołożył swoją cegiełkę do tego awansu i możemy wspólnie cieszyć się z upragnionego awansu. Oczywiście teraz trzeba będzie jeszcze ciężej pracować, aby dobrze wypaść w kolejnym sezonie, ale z tego zdajemy sobie sprawę i zrobimy wszystko, aby pierwsza liga została w Wejherowie. - wtórował bramkarz Tytanów, Damian Nowosad.

Tytani Wejherowo napisali nową historię w 9-letnim istnieniu klubu. Awans do pierwszej ligi jest największym sukcesem w najnowszej historii wejherowskiej piłki ręcznej. Sztabowi szkoleniowemu, zarządowi klubu oraz zawodnikom serdecznie gratulujemy.

(J.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gst24.pl | Prawa zastrzeżone