Zamknij
REKLAMA

Młodzi i utalentowani

15:00, 31.07.2019 | J.B
Skomentuj
REKLAMA

Zawodnicy zdobyli niedawno brązowe medale na XXV Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki „Kinder+Sport” w Zabrzu. – W tych zawodach udział brały 32 drużyny z całej Polski. Każdy nasz przeciwnik grał świetnie, chociaż z pokonywaniem ich nie mieliśmy większych trudności. Ulegliśmy jedynie tym zdecydowanie wyższym od nas – opowiadał Kamil Celer, 13-latek, który już dzisiaj jest przekonany, że swoją przyszłość zwiąże właśnie z siatkówką.

– Ja jeszcze nie do końca wiem, co będę robił jako dorosły człowiek. Siatkówka jest moją wielką pasją. Poświęcam jej bardzo dużo czasu. Uwielbiam też piłkę nożną. Z tym, że tej drugiej dyscypliny nie trenuję, a gram jedynie hobbystycznie – mówił Nikodem Małkiewicz.

24 lipca w imieniu Prezydenta Miasta Starogard Gdański nagrody młodym siatkarzom wręczył jego zastępca ds. społecznych Maciej Kalinowski. – Serdecznie gratuluję Wam sukcesu. Trzecie miejsce na ogólnopolskim turnieju to spore osiągnięcie. Możecie być z siebie dumni. Moje gratulacje przekażcie proszę także Waszemu trenerowi Tomaszowi Lamkowi. Wiem, że to nie pierwszy taki sukces drużyny, w której gracie i jestem przekonany, że nie ostatni – powiedział wiceprezydent Maciej Kalinowski.

(J.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz