Zamknij
REKLAMA

28 Bieg Kociewski z Polpharmą za nami

23:07, 07.10.2019 | A.H
REKLAMA
Skomentuj
Zwycięzca Biegu Dmytro Didovodiuk

Na starcie biegu głównego stanęło 431 uczestników, którzy pobiegli ulicami miasta na dystansie 10 km.

Czołówkę biegaczy prowadził Dmytro Didovodiuk, który po 2 km wypracował dużą przewagę i utrzymał ją do mety. Przekroczył jej linię z wynikiem 0:29:55. Drugim zawodnikiem na mecie był Sergii Okseniuk z czasem 0:30:11, a  sekundę później metę przekroczył Hammington Cherop. Pierwsza zawodniczka Olesia Didovodiuk na metę przybiegła z wynikiem 0:34:23, druga na metę przybiegła Mariola Sudzińska z czasem 0:35:46, a trzecia Oksana Okseniuk 0:36:13.

Bieg 1 dziewczęta   13-14 lat, 2005-2006

1 miejsce Derengowska Paulina – PSP 3 Starogard Gdański

2 miejsce Kozkowska Dominika – Smętowo Graniczne

3 miejsce Patelczyk Agata – Godziszewo

Bieg 2 chłopcy 13-14 lat     2005-2006

1 miejsce Makiła Karol II LO Starogard Gdański

2 miejsce Buśko Mateusz – Szczenurze

3 miejsce Wojtaś Jakub – Pinczyn

Bieg 3 dziewczęta   11-12 lat 2008-2007

1 miejsce Kłos Zuzanna – PSP 1 Starogard Gdański

2 miejsce Lodzińska Martyna – Wicko

3 miejsce Banaszewska Maja – Grudziądz

3 miejsce Maraszewska Maja – Chopowo

Bieg 4 chłopcy 11-12 lat     2008-2007

1 miejsce  Lokś Piotr – Jabłowo

2 miejsce Kada Nikodem – Kościerzyna

3 miejsce Lubecki Szymon – Lubań

Bieg 5  dziewczęta  9-10 lat 2010-2009

1 miejsce Wylęgły Kinga – Jabłowo

2 miejsce Bąkała Michalina – Wicko

3 miejsce Pobudkiewicz Zuzanna – Wicko

Bieg 6 chłopcy  9-10 lat      2010-2009

1 miejsce Igła Paweł – PSP 1 – Starogard Gdański

2 miejsce Buda Aleksander – PSP 3 Starogard Gdańśki

3 miejsce Nagórski Mikołaj – PSP 6 – Starogard Gdański

3 miejsce Dzik Ksawery – Elbląg

Bieg 7 dziewczęta   7-8 lat 2012-2011

1 miejsce Mokkowicz Eliza – Wejherowo

2 miejsce Suchorzebska Aleksandra – PSP 6 – Starogard Gdański

3 miejsce Majka Lena – PSP 1 – Starogard Gdański

Bieg 8 chłopcy  7-8 lat 2012-2011

1 miejsce Piątkowski Wiktor – PSP 3 Starogard Gdański

2 miejsce Keller Gracjan – Karczemki

3 miejsce Kotowski Patryk – PSP 1 – Starogard Gdański

 

REKLAMA

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© gst24.pl | Prawa zastrzeżone