Zamknij
REKLAMA

HEJ SOKOŁY

08:48, 09.05.2020 | P.R
Skomentuj
REKLAMA

Koniec sezonu 2019/2020
HISTORYCZNY AWANS SOKOŁA ZBLEWO DO IV LIGI!

Jak poinformował Pomorski Związek Piłki Nożnej, w dniu 7 maja, po konsultacjach, prezesi Wojewódzkich Związków Piłki Nożnej zadecydowali o zakończeniu sezonu 2019/2020 w prowadzonych przez siebie rozgrywkach seniorskich (IV liga, Klasa Okręgowa, A klasa i B klasa) oraz wszystkich rozgrywkach młodzieżowych. ?Zostają zachowane zasady awansów zgodnie z regulaminem rozgrywek.

Oznacza to, iż nasz klub SOKÓŁ ZBLEWO z pierwszego miejsca awansował z V do IV ligi! Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i całej rodzinie "Sokoła"! Jesteśmy szczęśliwi i dumni, dziękujemy!

Prezes Sokoła Rafał Kondysiak nie kryje radości: "To historyczne wydarzenie dla naszego klubu, bo Sokół nigdy nie występował na tym szczeblu rozgrywek, więc moja radość jest tym większa. Chciałbym specjalnie podziękować naszemu trenerowi Mariuszowi Majewskiemu, bo to już kolejny jego awans i możemy śmiało powiedzieć, że jest najlepszym trenerem powiatu starogardzkiego. Podziękowania dla całej drużyny i dla każdego zawodnika z osobna, bo to ich walka i zaangażowanie sprawiły, że jesteśmy tak wysoko..."

Rafał Kondysiak dziękuje też trenerom grup młodzieżowych i wszystkim działaczom klubowym, a także sponsorom - na czele z Andrzejem Burczykiem. Na ich wsparcie nasi sportowcy zawsze mogli liczyć. "Podziękowania należą się też naszym kibicom, którzy zawsze wspierali nas na meczach i nie tylko. To dla Was jest ten awans! Dziękujemy Wam za Waszą obecność na każdym naszym meczu. Specjalne podziękowania także dla wójta naszej gminy Artura Herold,  za udzielenie pomocy i wsparcia w realizacji naszych wszystkich działań i za budowę dla nas nowego stadionu, na którym będziemy już występować jako czwartoligowcy! Dziękujemy Panie Wójcie!".

Dziś - jak mówi Prezes Sokoła - cieszy się on jeszcze z tego historycznego awansu, ale od jutra zaczyna się martwić, żeby solidnie przygotować klub do tych rozgrywek. "Ale wierzę, że zawsze będę mógł liczyć na Waszą pomoc. Jeszcze raz - szczere gratulacje. Zrobiliśmy to..." -cieszy się Rafał Kondysiak.

A my wszyscy cieszymy się wraz z naszym klubem - SERDECZNIE GRATULUJEMY I DZIĘKUJEMY!

(P.R)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz