Zamknij
REKLAMA

Wójt Artur Herold bije sportowe rekordy

07.22, 02.06.2021 R.L
Skomentuj
REKLAMA

Za nami - Festiwal Sportu w Zblewie, prawdziwe święto sportu i sportowców!

FESTIWAL SPORTU PEŁEN SPORTOWYCH EMOCJI:

Festiwal Sportu w Zblewie to wydarzenie sportowe najwyższej rangi. Tym bardziej cieszymy się, że to właśnie nasze sportowe Zblewo kolejny raz było gospodarzem tej prestiżowej imprezy.

Przez 3 dni w naszej hali widowiskowo-sportowej w Zblewie prezentowali się najlepsi zawodnicy kulturystyki i fitnessu z całego kraju. Najpierw odbyły się Debiuty Fit Kids, Mistrzostwa Polski Fit Kids oraz Weryfikacje do Debiutów i Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Kulturystyce i Fitness WBBF-WFF.

PIOTR HEROLD PODWÓJNYM MISTRZEM POLSKI WBBF-WFFI WICEMISTRZEM PUCHARU ŚWIATA GPA!

Najwięcej emocji przyniósł nam trzeci dzień festiwalu (niedziela 30 maja), podczas którego odbyły się m.in. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness WBBF-WFF oraz PUCHAR Świata GPA. W zawodach tych wziął bowiem udział zawodnik z naszej gminy – dobrze wszystkim znany, uznany sportowiec Piotr Herold. Nasi mieszkańcy gorąco mu kibicowali i wspierali, a radość kibiców była tym większa, iż Piotr Herold zwyciężył i zdobył tytuł Mistrza Polski federacji WBBF-WFF! I było to podwójne mistrzostwo Polski, bo wywalczył je aż w dwóch kategoriach! A to nie wszystko, bo P.Herold zajął także II miejsce i zdobył tytuł wicemistrza w Pucharze Świata GPA. Serdecznie gratulujemy świetnej, sportowej formy! Jesteśmy dumni! Dziękujemy!

WÓJT ARTUR HEROLD BIJE SPORTOWE REKORDY!

Podczas niedzielnej imprezy wystąpił także nasz wójt Artur Herold, wielki pasjonat sportów siłowych, czynny sportowiec, mający w swym dorobku m.in. tytuł Wicemistrza Europy i Mistrza Polski w wyciskaniu sztangi leżąc. Specjalnie dla publiczności wójt zaprezentował pokaz siłowy. Rozpoczął od rozgrzewki wyciskając hantle z tricepsu leżąc - najpierw po 50 kg na rękę, potem po 65 kg, by w końcu dokonać rzeczy niezwykłej, prawdziwie ekstremalnej! Wójt podniósł bowiem po 80 kg na rękę! Publiczność gorąco dopingowała wójta w tym wielkim, sportowym wyczynie.

Jak zawsze Artur Herold nie zapomniał o konkursach dla publiczności. Wójt zaprosił do sportowych zmagań panów i panie. Panowie wyciskali hantle po 40 kg na rękę. Zwyciężył Dawid Rombalski, który podniósł hantle aż 20 razy! Z kolei na panie czekały lżejsze hantle (po 10 kg), a najwięcej razy – bo aż 38 – podniosła je Marta Chrzanowska.

NASI SPORTOWCY - NAGRODZENI!

I trzecia, piękna, sportowa odsłona niedzielnej imprezy, która dla nas – mieszkańców – miała szczególny charakter. Podczas mistrzostw wyróżniono bowiem naszych sportowców z Gminy Zblewo. Tych, którzy wkładają tak wiele serca, pracy i determinacji w uprawianie sportu i odnoszą wspaniałe, prawdziwie spektakularne sukcesy. Takich osób jest u nas wiele, w tym roku wyróżniono 3 Panie: Ewę Ossowską, Małgorzatę Podolską i Marcelinę Sabiniarz. Wielkie, ogromne brawa dla każdej z Pań! Drogie Panie, każda z Was jest prawdziwie wyjątkowa! Dziękujemy za piękne sportowe emocje, które dzięki Wam są udziałem nas wszystkich. Zawsze trzymamy za Was kciuki!

Festiwal Sportu za nami. Podsumowując imprezę wójt Artur Herold podkreśla, jak bardzo wpisuje się ona w sportowego ducha Gminy Zblewo: „Festiwal Sportu był dla nas prawdziwym świętem sportu, dlatego cieszę się, że zorganizowano go właśnie w Zblewie. I dziękuję za to Organizatorom tej pięknej, sportowej imprezy. Nasza gmina od wielu lat promuje sport oraz aktywny, zdrowy tryb życia. Mamy to szczęście, że działa u nas i pracuje wielu wspaniałych sportowców, którzy udowadniają, iż sport nie zna wieku i że wiele można osiągnąć pracą, pełną determinacją i hartem ducha, często łamiąc kolejne bariery i własne słabości. Bardzo cenię takich ludzi, dlatego dziękuję wszystkim sportowcom oraz animatorom sportu z naszej gminy za ich aktywność i piękną sportową postawę…” – mówi Artur Herold.

Artur Herold przygotował pokaz siłowy, podczas którego dokonał rzeczy niezwykłej i prawdziwie ekstremalnej: wycisnął z tricepsu (leżąc) hantle o wadze po 80 kg na rękę!

Piotr Herold został podwójnym mistrzem polski WBBF-WFF i wicemistrzem Pucharu Świata GPA! Jesteśmy dumni! Dziękujemy!

Wójt poprowadził także konkursy siłowe dla publiczności. Wśród Panów najlepszy okazał się Dawid Rombalski...

 

(R.L)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%