Zamknij

Angelika Wanta odebrała gratulacje

06.53, 02.12.2021 . Aktualizacja: 15.22, 02.12.2021
Skomentuj
REKLAMA

Starogardzianka w październiku brała udział w Mistrzostwach Europy Niesłyszących w koszykówce, które odbyły się we Włoszech. Tego sukcesu 29 listopada pogratulował jej Prezydent Miasta Starogard Gdański Janusz Stankowiak.

– Zawsze cieszą mnie sukcesy starogardzkich sportowców. Tym bardziej, jeśli osiągają ich sporo. W tym roku gratuluję już Pani po raz drugi. W czerwcu otrzymała Pani stypendium za zdobycie I miejsca na Mistrzostwach Polski. W październiku wspólnie z drużyną pojechała Pani na Mistrzostwa Europy, a wiem, że kolejne plany także ma Pani ambitne – mówił prezydent Starogardu Janusz Stankowiak.

Prezydent Starogardu Janusz Stankowiak gratuluje Angelice Wancie udziału w Mistrzostwach Europy. 

Obecnie Angelika Wanta wspólnie z drużyną przygotowuje się do Igrzysk Głuchych, które odbędą się w dniach 1-15 maja 2022 r. w Brazylii oraz do Mistrzostw Świata Niesłyszących, które odbędą się w 2023 r. na Krecie.

– W listopadzie miałyśmy z drużyną polecieć też do Turcji na Klubowy Puchar Europy. Niestety, plany pokrzyżował nam COVID-19. Mimo to, jestem z mijającego roku zadowolona. Udało mi się osiągnąć zamierzone cele. Wprawdzie zawsze można lepiej i więcej, ale trzeba też liczyć siły na zamiary – powiedziała Angelika Wanta.

Fot. Małgorzata Rogala

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%