Zamknij
REKLAMA

Zapraszamy na Festiwal Sportu w Zblewie.

14.22, 28.03.2022 .
Skomentuj
REKLAMA

Już za kilka dni Zblewo po raz kolejny stanie się sportowym centrum regionu. Zjadą tu najlepsi sportowcy nie tylko z regionu, ale i z całego świata.

ZAPRASZAMY NA FESTIWAL SPORTU W ZBLEWIE

W pierwszy, kwietniowy weekend (1-3 kwietnia) zapraszamy na Kociewie – na Festiwal Sportu federacji WBBF WFF POLSKA w Zblewie.

„To już kolejny raz, kiedy organizujemy piękne Święto Sportu w przyjaznym sportowcom Zblewie. To idealne miejsce - z bardzo dobrą bazą noclegową, nowoczesną halą sportową i z idealnym zapleczem zarówno dla zawodników, jak i organizatorów imprez sportowych. No i zaangażowanie oraz pełne wsparcie ludzi – na to zawsze możemy tu liczyć. I właśnie dlatego z radością organizujemy w Zblewie zawody sportowe rangi Mistrzostw Polski, a nawet Pucharu Świata” – mówi Wojciech Nadolski, Prezydent WBBF WFF Polska.

Nadchodzący Festiwal Sportu w Zblewie to aż 3 dni pełne sportowych emocji.  Festiwal w dużej mierze skierowany jest do dzieci i młodzieży. To celowe działanie, aby zachęcić najmłodszych już od samego początku do sportowej aktywności. Właśnie dlatego aż dwa dni Festiwalu Sportu dedykowane są najmłodszym zawodnikom.

Impreza rozpocznie się zatem już 1 kwietnia od „Debiutów FIT KIDS federacji WBBF WFF Polska”.

Dzień później – 2 kwietnia – odbędą się „Międzynarodowe Mistrzostwa Polski FIT KIDS federacji WBBF WFF Polska” (początek o godz.10:00).

Warto wiedzieć, że Fit Kids - jest to dyscyplina łącząca taniec, gimnastykę oraz akrobatykę, gdzie również strój i prezencja ma bardzo duże znaczenie. Dyscyplina jest bardzo widowiskowa – dochodzi do tego jeszcze profesjonalna oprawa świetlna i muzyczna. Fit Kids jak nazwa wskazuje kierowana jest do dzieci i młodzieży. Zawodnicy, a właściwie zawodniczki (bo jest ich zdecydowana większość)  startują już od 5 roku życia do lat 18. 

W trzecim dniu festiwalu odbędą się prestiżowe zawody kulturystyki i fitness z udziałem najlepszych zawodników z całego świata. A zatem zapraszamy – 3 kwietnia – o godz.12.00 rozegrane zostaną Debiuty w Kulturystyce i Fitness WBBF WFF, o godz.15.00 - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Kulturystyce i Fitness WBBFW WFF, a o godz.17.00 - Puchar Świata GPA w kulturystyce i Fitness. Tu również nie zabraknie emocji dla miłośników sportów sylwetkowych.

„Jako wójt i jako sportowiec jestem dumny i szczęśliwy, że tak prestiżowe wydarzenie sportowe po raz kolejny organizowane jest w naszym Zblewie. Dlatego serdecznie zapraszam na weekend pełen wspaniałych, sportowych emocji! Zapraszamy całymi rodzinami, można odwiedzić stoiska wystawców, podziwiać zawodników z bliska i kibicować im! Sport prawdziwie łączy, dlatego – bądźmy razem!” – zaprasza Artur Herold, który pełni patronat nad tym wydarzeniem.

Zapraszamy kibiców i publiczność, wstęp jest bezpłatny, a emocje – gwarantowane!

Do zobaczenia w Zblewie!

Źródło: Urząd Gminy Zblewo.

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%