Zamknij

09.02.2019 Zwycięstwo Koszykarzy Polpharmy

21:18, 09.02.2019 A.H Aktualizacja: 18:50, 03.03.2019
Skomentuj

Mecz od samego początku mecz był bardzo wyrównany. Przez pierwszą i drugą kwartę każda z drużyn zdobywała punkt za punkt, ale żadna z nich nie potrafiła uzyskać przewagi. W trzeciej kwarcie drużyna Polpharmy nabrała tempa gry i po rzutach Kacpra Młynarskiego i Daniela Gołębiowskiego odzyskała prowadzenie. Jednak nie była to zbyt bezpieczna przewaga. W czwartej kwarcie przewaga gospodarzy coraz bardziej wzrastała i wynosiła dziewięć punktów. Drużyna gospodarzyiIm bliżej końca spotkania, tym bardziej gospodarze kontrolowali grę na parkiecie. Po ciężkim i emocjonującym spotkaniu Polpharma pokonał drużynę GTK Gliwice 96:80. Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobył Kacper Młynarski 21. Dziękujemy serdecznie wszystkim kibicom za gorący doping. Kolejny mecz odbędzie się 17.03.2019 o godzinie 19:00 z drużyną Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski. Serdecznie zapraszamy.