Zamknij
REKLAMA

00:25, 05.09.2020

W piętek na starogardzkim rynku odbyło się powyborcze spotkanie z Szymonem Hołownia pt. Porozmawiaj z Szymonem w Starogardzie.

Podczas spotkania z mieszkańcami na starogardzkim rynku opowiedział o swoich przyszłych planach politycznych i programie Polska 2050. Przedstawił swoją wizję na temat funkcjonowania państwa, w której poruszał kwestie bezpieczeństwa, edukacji, mieszkalnictwa, służby zdrowia.

 Chcemy wprowadzić do Polskiej polityki perspektywę pokolenia. Nie myśleć tylko o tym, jak wielu polityków robi, aby przedłużyć sobie życie w polityce. Nie zamierzamy czekać do kolejnych wyborów, które mamy za 3 lata, tylko zamierzamy już robić teraz robotę, którą możemy, żebyśmy za 3 lata mogli przejąć stery. W tej chwili w naszym ruchu jest kilkanaście tysięcy ludzi, a po wyborach zapisało się cztery tysiące. Ukonstytuowaliśmy się prawnie. Powołałem zarządy wojewódzkie, one pracują w każdym województwie oraz w powiatach. Ten cały ruch, Polska 2050, będzie się składać z trzech części: pierwsza to eksperci, druga to posłowie, burmistrzowie, radni - ci którzy mają możliwości wcielać ten program w życie. Zaprojektowaliśmy zdrowe państwo, które chcemy wprowadzić w życie.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz