Zamknij
REKLAMA
11:57, 26.03.2022

W piątkowy wieczór 25 marca o godzinie 18:00 w Galerii A Starogardzkiego Centrum Kultury odbyło się otwarcie wystawy malarskiej pt. POSTACIE - TERYTORIA autorstwa Tymoteusza Andrearczyka.

Tymoteusz Andrearczyk urodził się w 1978 roku w Starogardzie. Ukończył filozofię na UAM w Poznaniu, oraz malarstwo na ASP w Gdańsku. Tworzy obrazy malarskie, które uczestniczą w aukcjach i wystawach oraz znajdują się w kolekcjach prywatnych.W 2018 roku obronił pracę doktorską pt. „Estetyka chmur i obłoków studium z filozofii kultury” na UAM w Poznaniu w Instytucie Filozofii. Autor regularnie wydaje artykuły w kwartalniku „Panacea” z cyklu „Natura i Sztuka”, tworzy obrazy malarskie, które uczestniczą w aukcjach i wystawach, znajdują się w kolekcjach prywatnych. Jest także starszym rybakiem morskim zameldowanym w przystani Chłapowo. W wolnych chwilach praktykuje wspinaczkę wysokogórską. W roku 2019 wydawnictwo naukowe „Scholar” w Warszawy wydało autorską książkę „Estetyka chmur”. Od 2020 roku wykłada filozofię i etykę w Pomorskiej Szkole Wyższej. Wyatawę można oglądać do 14 kwietnia 2022.

REKLAMA
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz