Zamknij
23:42, 08.10.2019
W poniedziałkowy wieczór o godzinie 19:00 koszykarze Kociewskich Diabłów rozegrali drugi mecz w lidze, a pierwszy przed własną publicznością. Koszykarze Polpharmy rozpoczęły mecz od wyniku 4:0,ale jednak pierwszą kwartę przegrali wysoko 28:13. Podczas pierwszej części meczu zwiększały się błędy, straty, zbiórki oraz w obronie, która pozwalała na wiele drużynie ze Stargardu wygrywając pierwszą kwartę 40:31. Podczas drugiej części meczu gospodarze nawiązali walkę z drużyną ze Stargardu, jednak goście zaczęli ponownie zwiększać przewagę, wygrywając trzecią kwartę 63:53. Niestety pomimo walki w czwartej kwarcie koszykarze Polpharmy przegrali drugie spotkanie 75:80. Najwięcej punktów dla gospodarzy zdobył Stokes 24.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]