Zamknij
15:41, 14.12.2019
Choć gospodarze rozpoczęli prowadzenie 7:0, a po 10 minutach pierwszej kwarty było 19:14. W drugiej kawrcie goście z Radomia zaczęli odrabiać straty, tym samym wygrywając drugą kwartę 21:16 i na tablicy wyników widniał remis 35:35. W drugiej części meczu, gra była jednak bardzo wyrównana i zacięta. W czwartej kwarcie lepsi okazali się koszykarze z Radomia, tym samym wygrywając całe spotkanie 86:78 (I-19:14, II-16:21, III-28:26, IV-15:25) . Najlepszymi zawodnikami w swoich zespołach byli: Polpharma-Isaiah Wilkins 22 pkt, Hydro Truck-Rod Camphor 23 punkty. Niestety to już kolejna porażka "Kociewskich Diabłów" w tym sezonie.
Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]