Zamknij

23:38, 12.01.2020

Polpharma Starogard - Anwil Włocławek 78:109

( I-22:32, II-13:21, III-24:31, IV-19:25)

Mecz rozpoczął się się od prowadzenia drużyny Anwilu 5:0. Jednak koszykarze Polpharmy na początku spotkania byli bardzo blisko drużyny z Włocławka, gdzie udało im się wyjść na prowadzenie 6:5. Później swój koncert gry w drużynie Anwilu zaprezentował Ricky Ledo, zdobywając 17 pkt i przewaga gości rosła. Po pierwszych 10 minutach wynik na tablicy wynosił 32:22. W drugiej kwarcie grę na parkiecie kontrolowała drużyna z Włocławka. Drużyna gospodarzy, grała bezradnie, a koszykarze gości coraz częściej zdobywali punkty z dystansu. Do przerwy drużyna Anwilu prowadziła 53:35. W drugiej części meczu Kociewskim Diabłom ciężko było odrobić straty i dogonić rywala. Nie celne rzuty z dystansu gospodarzy i rosnąca przewaga drużyny gości, to kontrola gry na parkiecie przez włocławian. Nie pomogły już także pojedyncze akcje i zdobywane punkty przez koszykarzy Polpharmy. Najwięcej punktów dla Polpharmy zdobył Daniel Gołębiowski 16. Dla Anwilu najwięcej punktów zdobył Ricky Ledo 28.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]