Zamknij
12:48, 24.01.2020

Koszykarzy Polpharmy dobrze rozpoczęli pierwszą kwartę, gdzie było widać ogromną walkę drużyny i wymiana punkt za punkt. Pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem gospodarzy 22:20. Drugą kwartę gospodarze rozpoczęli od prowadzenia 15:0. Zawodnicy Trefla Sopot przez kilka minut nie potrafili zdobyć żadnego punktu, gdzie gospodarze prowadzili 37:20 i do przerwy Kociewskie Diabły prowadziły 43:34. Emocje rozpoczęły się w drugiej części meczu. Drużyna z Sopotu częściowo zaczęła odrabiać straty prowadząc 73:72. Dzięki skutecznej grze Gołębiowskiego i Prahla Polpharma zdobyła osiem punktów, tym samym kontrolując grę już do końca spotkania. Po emocjonującym spotkaniu Polpharma pokonała Trefl Sopot 92:82. (I-22:20, II-21:14, III-21:29, IV-28:19) Najlepszym zawodnikiem gospodarzy był Brett Prahl z 23 punktami, w drużynie Trefla Cameron Ayers 21 punktów. Serdecznie gratulujemy drużynie Polpharmy zwycięstwa. W niedzielę zapraszamy wszystkich na godzinę 14:00 do Starogardzkiego Centrum Kultury na kiermasz książki Wspieramy, bo to kochamy! Wsparcie dla drużyny koszykówki.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]