Zamknij
11:45, 17.10.2020

( I-10:25, II-24:14, III-23:27, IV-33:31)

Kolejny mecz i kolejna porażka Kociewskich Diabłów. Tym razem drużyna Polpharmy na własnym parkiecie podejmowała drużynę z Legię Warszawa.

Pierwsza część spotkania zaczęła się od szybkiego prowadzenia drużyny z 6:16. Drużyna Polpharmy nie potrafiła dogonić rywala, przegrywająć pierwszą kwartę 10:25. W drugiej kwarcie meczu koszykarze Polpharmy grali dużo lepiej i szybko odrabiali straty z pierwszej kwarty. W połowie drugiej kwarty wynik wynosił 27:30 dla Legii. Pierwszą połowę meczu przegrywaliśmy 34:39. Druga część spotkania była dość wyrównana. Mimo starań Kociewskich Diabłów, drużyna Legii miała swoją prz  8-10 punktową przewagę. Trzecią kwartę drużyna Legii wygrała 66:57. W czwartej kwarcie drużyna Polpharmy, próbowała odzyskać straty i dogonić drużynę Legii. Ale to jednak spotkanie wygrali koszykarze z Warszawy 97:90. Najwięcej punktów dla Polpharmy zdobył Peter Olisemeka-21, dla Legii Warszawa Jamel Morris-23. Dziękujemy wszystkim kibicom za gorący doping.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]