Zamknij
00:25, 12.11.2020

( I-16:24, II-22:23, III-22:27, IV-17:29 )

W środę o godzinie 17:30 rozegrany został mecz 13 kolejki PLK Polpharma Starogard Gdański - Zastal Enea Zielona Góra. Drużyna gości od początku grała bardzo skutecznie i po kilku minutach prowadzili przewagą 11 punktów. W drugiej kwarcie koszykarze Polpharmy zbliżali się do drużyny gości nawet do 3 punktów, jednak pierwszą połowę meczu goście wygrali 47:38. W trzeciej kwarcie spotkania gospodarze, po akcji Stevena Haneya zbliżyli się na kilka punktów do drużyny z Zielonej Góry. Po mimo starań gospodarzy w czwartej kwarcie i próbach odzyskania strat, to Mistrz z Zielonej Góry wygrał spotkanie w Starogardzie 103:77. W środę na meczu z Zieloną Górą na ławce trenerskiej Polpharmy zadebiutował nowy trener Robert Skibniewski. Najwięcej punktów dla drużyny Polpharmy zdobyli: Trevon Allen19, Steven Haney 12, Peter Olisemeka 11. W drużynie z Zielonej Góry najwięcej punktów zdobyli: Kris Richard 20, Gabriel Lundberg 18, Rolands Freimanis 12. Przed rozpoczęcziem spotkania został odśpiewany hymn państwowy z okazji 102 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. Mecz odbył się bez udziału kibiców ze względu na koronawirusa.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]