Zamknij
12:43, 18.12.2020

Po poniedziałkowym zwycięstwie koszykarzy Polpharmy Starogard nad Arką Gdynia 102:67, kociewskie diabły w czwartek, podejmowali na własnym parkiecie drużynę Hydro Truck Radom. W spotkaniu z drużyną Radomia nie było łatwo. Co kilka minut na tablicy wyników zmieniało się prowadzenie drużyn i to goście schodzili na przerwę do szatni z dwu punktowym prowadzeniem 45:43. W drugiej części meczu, to koszykarze Polpharmy pokazali swoją grę i po zaciętym spotkaniu, pokonali drużynę z Radomia 93:85. (I-24:21, II-19:24, III-26:16, IV-24:26). Najwięcej punktów dla koszykarzy Polpharmy zdobyli: Trevon Allen-26, James Washington-21, Steven Haney-12, Sebastian Kowalczyk-11. Hydro Truck Radom: Jabarie Hinds-24, Marcin Piechowicz-13, Filip Zegzuła-12.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]