Zamknij
00:35, 31.12.2020

Po raz ostatni w tym roku koszykarze Polpharmy Starogard rozegrali mecz na własnym parkiecie. Tym razem Kociewskie Diabły, podejmowali zespół Pszczółki Start Lublin. Od początku spotkania drużyna z Lublina szybko uzyskała prowadzenie. Po pięciu minutach spotkania, drużyna gości prowadziła 16:6. W pierwszej kwarcie drużyna Polpharmy próbowała nawiązać walkę, jednak przegrała 19:24. W drugiej kwarcie prowadzenie gości  stale się zwiększało 23:31, tym samym wygrywając pierwszą część spotkania 38:49. Druga część spotkania to dalsze prowadzenie Startu Lublin przewagą 7-15 pkt. Koszykarze Polpharmy dalej próbowali zbliżyć się punktowo do koszykarzy Startu Lublin, jednak to goście kontrolowali przebieg meczu. Po ciężkim meczu drużyna Polpharmy przegrała z Pszczółką Startem Lublin 100:91. (I-19:24, II-19:24, III-21:25, IV-32:26).

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]