Zamknij
01:05, 04.01.2021

W niedzielę koszykarze Polpharmy Starogard, podejmowali na własnym parkiecie wyżej podejmowaną w tabeli drużynę Trefla Sopot. I w tym meczu koszykarze ze Starogardu nie potrafili odnieść zwycięstwa. Drużyna gości skutecznie powiększała przewagę. W czwartej minucie trzeciej kwarty meczu, koszykarze Trefla prowadzili przewagą trzydziestu punktów 77:47. Niestety i ten mecz koszykarze Polpharmy przegrali wysoko 92:117. Najwięcej punktów dla Polpharmy zdobyli: Trevon Allen-17, Mateusz Itrich-14, James Washington-12. Trefla Sopot: Łukasz Kolenda-18, Nuni Omot-16, Dominik Olejniczak-15. (I-17:26, II-18:28, III-28:31, IV-29:32)

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]