Zamknij
11:14, 10.01.2021

W sobotę koszykarze Polpharmy Starogard, podejmowali na własnym parkiecie drużynę tabeli drużynę Śląska Wrocław. To spotkanie od samego początku było bardzo wyrównane. W pierwszych 5 minutach spotkaniach  koszykarze Polpharmy prowadzili z drużyną ze Śląska 14:9. Goście z czasem odrabiali stratę i pierwszą połowę meczu wygrali 52:47. W drugiej połowie meczu koszykarze Polpharmy prowadzili zaciętą walkę pod koszem przeciwnika i starali się dogonić wynikiem rywala. W czwartej kwarcie koszykarze ze Śląska szybko popełnili pięć fauli i wydawało się, że gospodarze mogą wygrać ten mecz. Ale jednak ten mecz koszykarze Polpharmy przegrali 87:103. Najwięcej punktów dla Polpharmy zdobyli: Trevon Allen-22, Grzegorz Surmacz-20, Steven Haney-14. Śląsk Wrocław: Elijah Stewart-30, Kyle Gibson-18, Aleksander Dziewa-14 (I-21:26, II-26:26, III-25:36, IV-15:25)

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]