Zamknij
23:50, 07.03.2021

Koszykarze Polpharmy Starogard przegrały kolejny mecz. W niedzielnym meczu podejmowaliśmy na własnym parkiecie drużynę Eneą Astoria Bydgoszcz. W pierwszej kwarcie mecz wydawał się wyrównany, gdyż na tablicy wyników był remis 21:21. W drugiej połowie meczu drużyna z Bydgoszczy przejęła inicjatywę i stopniowo powiększała przewagę nad koszykarzami Kociewskich Diabłów. Niestety i w tym meczu koszykarze przegrali z drużyną Eneą Astorią Bydgoszcz 77:98. ( I 21:21, II 19:28, III 22:28, IV15:21 ). Najwięcej punktów dla koszykarzy Polpharmy zdobyli: Sebastian Kowalczyk-19 ,Joe Furstinger-17, Trevon Allen-13, Astoria: Corey Sanders-13, Adrian Bogucki-11, Zane Weterman-12.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]