Zamknij
10:35, 17.03.2021

We wtorkowy wieczór o 19:30 Kociewskie Diabły, podejmowały we własnej hali drużynę Spójni Stargard Szczeciński. Mecz od początku spotkania, przebiegał na korzyść drużyny gości. Po pierwszych minutach gry wynik na tablicy widniał 9:2 dla Spójni. Od tego tego czasu goście, zdobywali coraz większą przewagę i a koniec pierwszej kwarty wynik wynosił 29:22 dla Spójni. Gra w drugiej kwarcie, wyglądała jak w pierwszej. Drużyna Spójni utrzymywała bezpieczną przewagę i prowadziła do przerwy 53:41.

Druga część spotkania nie wiele zmieniła. Goście cały czas powiększali swoją przewagę i w trzeciej kwarcie przewaga wynosiła do 21 punktów. Koszykarze Polpharmy próbowali zmniejszyć przewagę drużyny gości, ale to było zdecydowanie za mało na rozpędzoną ekipę ze Stargardu, gdzie po 30 minutach wynik był 86:59 dla Spójni.. Czwarta kwarta już nie nie wiele mogła zmienić. Drużyna Polpharmy zaczęła dorabiać straty, ale to jednak już i tak nic nie dało. Polpharma przegrała ze Spójnią Stargard  93:106  (I-22:29, II-19:24, III-18:33, IV-34:20)