Zamknij
23:23, 17.04.2021

W sobotę 17 kwietnia o godzinie 15:00 na stadionie im.Kazimierza Deyny rozegrano mecz 24 kolejki 3 ligii 2 grupy. Gospodarze KP Starogard, podejmowali drużynę GKS Przodkowo. Drużyna KP pokonała drużynę z Przodkowa 2:1 (1:1). Bramkę dla gospodarzy zdobył w 25, 57 minucie Filip Sosnowski. Dla drużyny z Przodkowa bramkę w 48 minucie zdobył Marcin Kajca. Podczas spotkania sędzia pokazał osiem żółtych kartek: Piłkarze KP otrzymali trzy żółte kartki:(27' Oskar Bohm, 37' Filip Sosnowski, 72' Jakub Mrozik). Piłkarze z Przodkowa otrzymali pięć żółtych kartek:(30' Kacper Łazaj, 32' Marcin Dampc, 72' Dawid Klawikowski, 75' Mahomed Doumbouya, 94' Marcin Kajca  Kolejne spotkanie odbędzie się 1 maja 2021 o godzinie 16:00 z Radunia Stężyca.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]