Zamknij
00:58, 02.05.2021

W sobotę 01 Maja o godzinie 16:00 na stadionie im.Kazimierza Deyny rozegrano mecz 26 kolejki 3 ligi 2 grupy. Gospodarze KP Starogard, podejmowali lidera tabeli Radunia Stężyca 0:2 (0:0). Mecz od samego początku był bardzo zacięty z obu stron drużyn. Przewagę posiadania piłki w meczu zyskała drużyna ze Stężycy. Bramki w meczu dla drużyny ze Stężycy, zaczęły wpadać w drugiej połowie meczu. Strzelcem bramek był w 60,78 minucie Sebastian Deja. W spotkaniu sędzia pokazał trzy żółte kartki dla piłkarzy KP: (Marcin Wiśniewski 48', Marcin Warchołak 52', Jakub Mrozik 82'). Następny mecz w Starogardzie odbędzie się 15 maja 2021 o godzinie 16:00 z Polonią Środa Wlkp.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]